Ubytování v hotelu pro psy

Poskytujeme ubytování a hlídání psů ve venkovních kotcích se zateplenými boudami. Bouda je pro psa velmi důležitá, poskytuje mu pocit soukromí a ochrany.

Provoz hotelu pro psy je celoroční, k dispozici je

ubytování ve vytápěné budově

/shlédněte fotogalerii/.

Postavili jsme rovněž venkovní výběhy cca 900 m2, kde psi mohou celý den volně běhat a hrát si. Ke hře jsme i naše výběhy vybavili, protože jsem toho názoru, že "kdo si hraje, nezlobí".

Dlouhodobé ubytování psů /1 měsíc a déle/

Toužíte mít psa a nemáte pro něj vhodné podmínky ?

Můžeme Vám pomoci !

Nabízíme možnost dlouhodobého ubytování Vašeho psa i odbornou pomoc při jeho výchově. Přes den se o psa staráme jako o naše klienty na hotelu, ale Vy si dle svých možností svého psa berete do své péče či výcviku.

Váš pes je tak pod naší celodenní kontrolou, je pravidelně venčen, stále ve styku s člověkem a Vy si tak můžete dovolit vlastnit psa i při časově náročném povolání či častých služebních cestách.

Pro tento druh hlídání psů se cena za ubytování /či nájem prostor/ stanovuje dle osobní dohody s majitelem. Délka ubytování takového "klienta" není omezená.

Školka pro štěňata

Chcete vychovat

 problémového

psa ?

Řešením

je odborná pomoc trenéra při výchově štěněte a jeho socializace ve školce pro štěňata. Pejsek je celodenně ve společnosti "opatrovníka", později /po provedení základních očkování/ je seznamován i s jinými psy, což pro něj znamená nejen zábavu, ale i důležitou "školu pro život", kdy se učí nebát se společnosti jiných psů, lidí a dalších podnětů.

Škola pro psy, základní výcvik a denní hlídání

Máte doma "padoucha"? Devastátora ? Dominátora ? Štěkače ?

Sousedé Vás chtějí vystěhovat ? Máme pro Vás řešení.

Pro nápravu či usměrnění chování psa je celodenní výcvikový program a společnost jiných psů tím nejlepším prostředkem, jak změnit jeho chování . Rádi Vám poskytneme odbornou pomoc i poradenství při základním výcviku a výchově psa.

Doprava štěňat popřípadě dospělých psů k nám je možná, po osobní dohodě.


Web & Desing vytvořil RealTekK.cz