Informace k pobytu v hotelu a "co vzít s sebou"

Každého nového "klienta" ubytujeme po předchozí domluvě s jeho majitelem /telefonická či elektronická rezervace/. V případě, že vlastníte fenu je NUTNÉ zajistit, aby nehárala /injekce od veterinárního lékaře/. Háravou fenu není možné na hotelu ubytovat.

Uvítáme i návštěvu před termínem ubytování pejska, protože Váš psí přítel má možnost se s námi dopředu seznámit, celý areál hotelu prozkoumat a poznat i naše psy. Při vlastním ubytování pak pes není stresován a my máme alespoň základní informace a poznatky o něm a o tom jak bude vycházet s ostatními psi.

Neubytujeme agresivní, nezvladatelné psy a háravé feny!

Veterinární opatření

Váš pes musí být vakcinován proti vzteklině /nejdéle rok, nejdříve 30 dnů před příjmem/ a doporučuje se také vakcinace proti psince, parvoviróze, leptospiróze a infekční hepatitidě. Nezapomeňte prosím Vašeho psa také ošetřit přípravkem proti klíšťatům, hotel je umístěn přímo pod lesem a kolem jsou louky, kde se pes těmto nevítaným "hostům" nevyhne. Současně doporučujeme Vašeho psa odčervit.

Vybavení pro pobyt v hotelu /co vzít s sebou/

  • Očkovací průkaz s platnou vakcinací.
  • Krmivo v dostatečném množství na celou dobu ubytování.
  • Jeho pelíšek popř. deku či jiný druh spaní kde pes odpočívá. Doporučujeme vzít Vašemu kamarádovi část Vašeho oděvu s Vaší vůní. Věci ani pelíšek neperte, aby měl pejsek "kousek" svého domova s sebou. Pro psychickou pohodu psa mají tyto "maličkosti" veliký význam.
  • Oblíbenou hračku.
  • Obojek a náhubek /pokud jej pro psa používáte/.
  • Doplňky stravy /pokud je Váš pes užívá/ a léky / v případě, že Váš pejsek je pod medikací.

POZOR

Je nutné sdělit nám VŠECHNY zdravotní potíže, které Váš pes má. Chráníte svého psa i nás !


Web & Desing vytvořil RealTekK.cz