Hodnocení našich zákazníků

Veliká spokojenost - vstřícnost, ochota, prof.přístup. Využívám již několik let a vždy vše bez problémů. Naši psí miláčci si pobyt užívají. Doporučuji.

16. února 2019
Vítězslava Tobolová

Mody, pojedeš do školky za paní Lenkou? Tohle slýchává náš labrador Modesty díky našemu častému cestování několikrát do roka. Vždy se moc těší a paní Lenku má moc rád. A my víme, že je spokojený a že je o něj, stejně tak i ostatní pejsky, postaráno s láskou. Paní Lenka práci rozumí a my jsme rádi, že ji máme a víme, že Mody je v dobrých rukou. Děkujeme Leni za Modyho, jsme rádi, že Vás máme !

14. února 2019
Vlaďka a Pavel Světelští

S hotelem pro psy Pod Junákovem jsme již několik let velmi spokojeni. Máme 4 člennou smečku a vždy nám paní Hubová vychází maximálně vstříc. Máme labradora, staforda a dva jorkšírky a dokonce když byl hotel úplně plný nám paní Hubová nabídla možnost, že by ti naši nejmenší dva ubytovala u sebe doma :-). Přístup k pejskům je stejně tak k nezaplacení, rozhodně bychom neměnili a to i přesto, že to máme ze Zlína trošku dál. Ale stojí nám to rozhodně za to!

5. února 2019
Lucie Babčáková

Paní Hubová je profesionál na svém místě, všem pejskům a jejich majitelům její psí hotel a služby doporučuji. Mezi největší přednosti patří spolehlivost, ochota, pořádek, … Díky dlouholetým zkušenostem si umí poradit v jakékoli situaci, perfektně pejskům rozumí a umí s nimi komunikovat. Jsme rádi, že jsme paní Hubovou poznali a velmi si vážíme její práce.

31. ledna 2019
Jana Jansová

Do tohoto hotelu dáváme pravidelně naše dva psí kamarády, když musíme cestovat mimo domov. Jsme s tímto pejsčím hotelem maximálně spokojeni, protože vidíme, že se naši pejsci na pobyt těší a po odevzdání do hotelu si běží okamžitě hrát a nemají potřebu stát u brány a dělat nám těžké srdce, že je opouštíme. Na majitelce hotelu je vidět, že má své svěřence ráda a ráda o ně pečuje a nebere je pouze jako zdroj příjmu. Vřele doporučuji, pokud potřebujete odložit svého psího kamaráda v době vaší nepřítomnosti.

14. července 2018
Alexander Winkler

Psí hotel paní Hubové doporučuji všem,kteří potřebují péči o svého mazlíčka v době,kdy se sami nemůžou postarat.Paní Lenka je úžasný profesionál,který pejskům opravdu rozumí.Moc to s nimi umí!Takže žádné smutné loučení-náš Keny se vždy nadšeně přivítá s paní Hubovou a běží za ostatními kamarády.Je naprosto spokojený.Ještě jednou děkuju za péči a doporučuji tento hotel.

26. února 2018
Jitka Palátová

Děkujeme paní Hubové za hlídánī našeho mopsíka Matýska. Náš pejsek byl v hotelu ubytován již po třetí k naší spokojenosti po všech stránkách. Také Matýsek se zde rád vrací, protože je zde o pejsky dobře postaráno. Paní Hubová nám vždy vyjde ochotně vstříc. Proto hotel všem doporučujeme.

8. ledna 2018
Libuse Zlamalikova

Potřebovali jsme celodenní hlídání, máme svého pejska rádi a nechtěli jsme jej nechat samotného, má teprve 4 měsíce. Zvolili jsme Psí hotel Pod Junákovem, protože nás zaujaly krásné recenze. Už po příjezdu nám bylo jasné, že recenze jsou pravdivé. Paní Hubová je moc milá paní, která pejskům rozumí a umí to s nimi. Ujala se našeho pejska jako by byl její vlastní :-). Práci odvádí od srdce. Náš pejsek byl v dobrých rukou, určitě všem doporučuji.

24. října 2017
Radek Josefus

Perfektní - nechtěla jsem nechat fenku spát venku, a dopadlo to tak, že spala u paní v pokoji). Moc děkuji )

2. října 2017
Alzbeta Sedova

Psí hotel paní Hubové vřele doporučuji všem, komu záleží na jeho mazlíkovi. Skvělé ubytování v kotci, běhání venku, hraní si s ostatními pejsky i s majiteli, když je pěkně, jsou psi venku na zahradách. Mají tam klid, protože kolem nevede žádná komunikace.Náš Tomík tam strávil nejdříve celé dny, pak jednu noc a nakonec šest nocí v naprosté pohodě. A klid jsme měli i my, protože jsme věděli, že je o něho dobře postaráno. Opravdu jsme moc spokojeni a Tomík se už těší na léto. Děkujeme!

17. května 2017
Marcela Tomečková

Jsem maximálně spokojená se psí školičkou a hotelem pro psy paní Hubové. Moji dva pejsci jsou zde spokojeni a já šťastná, že je o ně dobře postaráno v době, kdy se o ně z nejrůznějších důvodů nemůžu starat sama.

10. května 2017
Jitka Pospíchalová

Zařízení paní Hubové vřele doporučuji všem co mají rádi své psí kamarády a potřebují je odložit v případě cestování atp. Naši dva pejsci se už těší, když přejíždíme most přes Bečvu a při našem odjezdu se nikdy nekoná žádné smutné loučení, ale po přivítání s paní Hubovou si běží za zábavou s ostatními pejsky a jsou naprosto spokojení. Ještě jednou doporučuji a blahopřeji paní Hubové k tomu co se jí podařilo pro pejsčí spokojenost vytvořit.

21. duben 2017
Alexander Winkler

Podle těch kotců jsem myslela že to budou jen nějaký lidí co jim bude jedno jestli ten pes nemá vodu. Ale to tak není. Je to výborný psí hotel kde se o vaše pejsky opravdu postarají.

16. duben 2017
Lucie Matalková

Velké díky paní Hubové a jejím kolegům! Péče, vstřícnost, zkušenosti, individuální přístup... nemáme, co dodat! I náš 3měsíční Cody po týdnu v péči paní Hubové & spol. byl evidentně moc spokojený, vypadal, že s námi ani nepojede domů... Neumím si ani představit péči o tak malé štěně při běžném provozu! A paní Hubová se svými kolegy zvládají vše perfektně! Ještě jednou moc děkujeme!

20. únor 2017
Daniela Grofová

Děkujeme tomuto psímu hotelu v péči báječné paní Hubové, že při našem častém cestování opouštíme své pejsky s klidným srdcem, že jsou v těch nejlepších rukou a skoro až žárlíme, jak moc se do hotelu těší. Děkujeme

2. listopad 2016
Jarmila Winklerová

Paní je naprosto profesionální a psům velmi dobře rozumí.
Náš pes, i když není zvyklý být ve smečce, byl naprosto nadšený a odmítal jít s námi zpět domů.
Můžu vřele doporučit i těm, kdo potřebují pohlídat pejska poprvé a bojí se jeho reakce na odloučení.

4. říjen 2016
Anna Košatová

Psí hotel paní Hubové Pod Junákovem můžu všem jen doporučit! Paní Lenka nám vždy vyšla vstříc nejen s hlídáním našich pejsků, ale v případě nouze i pejsků opuštěných či týraných, kteří u nás byli teprve krátce v tzv. dočasné péči a které bych měla strach svěřit nezkušenému člověku. Takto mám jistotu, že když potřebuju nutně odjet, jsou pejsci nejen v dobrých rukou, ale hlavně u člověka, který jim rozumí a bez problémů si s nimi poradí. Velká spokojenost jak naše tak samozřejmě i pejsků a rozhodně doporučujeme :-)

23. září 2016
Markéta Skýpalová

Jsem tady velice spokojená hezky se o mne starají a pokaždé se těším na psí kamarády :-)))
zase příště ÁRČÍ haf

20. září 2016
Adela Ivasjukova

Jsme naprosto spokojeni s péčí o naši Bonynku a to nejen my,ale především naše fenečka.Vždycky tam má spoustu psích kamarádů a pořádně se vyblbne.Když ji předáme paní Lence a odcházíme,tak ta naše malá (velká) nevěrnice ani nekňukne :-),že jí odchází páničci.Jsme,ale rádi,protože jde vidět,že se jí ,,u tety na táboře",jak tomu podomácku říkáme,líbí. Všem tento hotel vřele doporučujeme,Borkovi.

14. září 2016
Lucie Borková

Můj Matýsek tu byl poprvé a zjevně mu to jen prospělo.:D Skvělá péče a hafani se mohou vydovádět až až.:D Mohu jen doporučit.:D

7. duben 2015
Jana Nohavicova

Naši psi se rádi vracejí a někdy nechtějí ani domů, i přesto, že musí u paní Hubové poslouchat.

6. květen 2014
Vladimíra Pajonková

Moc děkuji paní Lence za hlídání Beníčka a všem ji a její hotel doporučuji, mému Beníčkovi nic nechybělo a našel si tam nové psí kamarády. Paní je velmi ochotná, milá, a jde vidět , že pejsky miluje a má s nimi letité zkušenosti. Doporučuji.

20. říjen 2013
Markéta Žnivová

Beníček byl v dobrých rukou maximální spokojenost!!! ;-)

20. říjen 2013
Denis Rychtar

Naši pejskové jsou zde velice spokojeni - jedou vždy na "tábor" :-D. Doporučuji

20. srpen 2013
Dana Frömlová

Jsme velmi spokojeni ze sluzbamy hotelu. Nas pejsek ma vzdy skvelou peci, moznost byt venku a hrat z ostatnima pejskama. Pak jeste mame moznost se divat na skvele fotky:)

6. červen 2013
Elena Butok

Web & Desing vytvořil RealTekK.cz